K optimalizaci našich webových stránek používáme cookeis. Více o cookies.

 

DOPRAVA A PLATBA

 

DOPRAVA

 
CENA POPIS
Zásilkovna 0,- PŘI NÁKUPU BALENÍ L
69,- při koupi malého balení
Osobní odběr na pobočce Zásilkovny
Česká pošta - balík do ruky 40,- PŘI NÁKUPU BALENÍ L
109,- při koupi malého balení
Doručení na adresu
Česká pošta - balík na poštu 30,- PŘI NÁKUPU BALENÍ L
99,- při koupi malého balení
Zásilka zůstane na uvedené poště k vyzvednutí
Balíkovna 0,- PŘI NÁKUPU BALENÍ L
69,- při koupi malého balení
Osobní odběr na pobočce České pošty

PLATBA

 
Platba kartou - Comgate 0 kč
Platba převodem 0 kč
Platba dobírkou - Zásilkovna 39 kč
Platba dobírkou - Česká pošta 39 kč
 

Stačí si vybrat způsob doručení vyhovující vašim potřebám. Šetřit můžete nejen peníze, ale i čas. Porovnejte výhody a nevýhody a vyberte si možnost vašemu srdci nejbližší. 

 

Doprava

Mezi přednosti Zásilkovny patří velmi rychlé dodání zboží. Díky husté stále rostoucí sítí výdejních míst si navíc můžete zboží vyzvednout nedaleko vašeho bydliště. Aby těch dobrých zpráv nebylo málo, máme pro vás ještě speciální nabídku. Při koupi balení L máte dopravu u Zásilkovny zcela zdarma.

Ani Česká Pošta nezůstává, co se předností týče, pozadu. Nabízí ne jednu, ale hned 3 možnosti doručení. To, jestli si raději počkáte na balík v pohodlí domova, nebo si ho půjdete vyzvednout na poštu, je jen a jen na vás. Sleva na balení L platí i v případě České Pošty. Doprava sice není zcela zdarma, ale stojí jen pár korun.

Pokud si ovšem vyberete nejnovější způsob doručení od České pošty - balík do Balíkovny, ušetříte čas i peníze. Odbavení je rychlejší, můžete platit kartou nebo při objednávce L balení máte Balíkovnu opět zcela zdarma.

 

Doprava s expresní expedicí

Řím sice nepostavili za den, ale něco se za tu dobu stihnout dá. Pokud je vám každá minuta drahá, na svou objednávku nechcete nebo nemůžete čekat, máme pro vás řešení. Dopravu s expresní expedicí. Za menší příplatek vám můžeme garantovat vyexpedování vaší objednávky do 24 hodin. Teď už je jen na vás, jestli se rozhodnete šetřit čas nebo peníze.

 

Platba

Plaťte tak, aby se to vyplatilo. Můžete využít platbu převodem a nemusíte tak platit nic navíc - o peníze se později při přebírání zboží nemusíte vůbec starat. Pokud je vám z jakéhokoli důvodu příjemnější placení při přebírání zboží a nevadí vám zaplatit pár korun navíc, využijte možnost platby na dobírku.