K optimalizaci našich webových stránek používáme cookeis. Více o cookies.

 
kompas

ČASTÉ OTÁZKY

 
 

Nevím, jaký mám typ vysavače.

Vespod nebo z boku vysavače najdete malý štítek s přesným názvem vysavače. (Na horní straně je často uvedeno např. "Philips 3000W" - tedy jen značka a výkon, což k dohledání většinou nestačí. )

 

V eshopu se mi nedaří můj typ vysavače najít.

Hmmmm... Je možné, že ho tu nemáme... Ale to ještě neznamená, že pro něj nemáme sáček :) Zavolejte nám prosím nebo napište - dohledáme si, který sáček Vám bude pasovat a Váš typ vysavače do naší databáze přidáme.

 

Jsou to skutečně ony?

Pokud jste svůj typ našli na našem eshopu, tak ano - opravdu Vám sáčky budou perfektně sedět a budete s nimi spokojeni. (Kdyby to tak nebylo, nedosahovali bychom v recenzích na Heurece spokojenosti 98 - 99%.)

 

Proč je cena tak nízká?

Máme prostě šikovného českého výrobce, který se na sáčky specializuje a výrobu zdokonalil tak, že dokáže konkurenci drtit kvalitou i cenou.

 

Sáček vypadá jinak, než originál.

Pravděpodobně jste zvyklí na obyčejné papírové sáčky - ty se prodávají skládané, zatímco sáčky z netkané textilie se prodávají rovné a stačí je jen při vkládání do vysavače přehnout.

 

Není sáček moc velký?

Textilní sáček jen není přehnutý jako papírový a proto vypadá větší.

 

Jaký filtr dojde v balení?

Klasický plstěný obdelník - vkládá se většinou před motor nebo před Hepa filtr - to je různé. Je ale dobré jej často měnit - prodlužuje životnost Hepa filtru a proto přidáváme vždy jeden filtr na tři až čtyři sáčky.

 

Nedošlo mi potvrzení objednávky na email.

Překontrolujte prosím Váš spam koš - občas se stává, že emaily končí tam. Nebo nám zavolejte - rádi Vám objednávku ústně potvrdíme. Nestává se, že bychom objednávku neevidovali, pokud jste došli v procesu objednávky až k potvrzení objednávky.

 

Čekám na objednávku a stále nic.

Toto se nám stává pokud zákazník objednává s platbou předem na účet a uvede špatný variabilní symbol. Platba se tak s objednávkou nespáruje správně. Variabilní symbol tedy prosím překontrolujte a případně nás kontaktujte emailem či telefonicky, abychom mohli spárování provést ručně. Občas také dojde k problému na straně České pošty - v emailu ale každý zákazník obdrží odkaz pro sledování zásilky.

 

Mohu sledovat doručování zásilky?

Ano - v emailu obdržíte odkaz pro sledování zásilky