Výrobce: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl
✓ Produkt je skladem
+
25 sáčků
zdarma
doprava
zdarma
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH
Může se hodit
Naše textilní sáčky do vysavače jsou vybaveny pokročilými Meltblown vrstvami, které zajišťují, že i ty nejjemnější částice zůstanou zachyceny. Tato technologie poskytuje výrazně vyšší kvalitu filtrace, než jakou nabízejí běžné papírové sáčky, a přispívá k čistšímu a zdravějšímu prostředí ve vašem domově.
Textilní sáčky do vysavače s třemi vrstvami Spunbond nabízejí mimořádnou pevnost a odolnost. Dlouhá polypropylenová vlákna a pevný svařený spoj zajišťují, že se sáčky neprotrhnou ani při náročném používání, což výrazně snižuje riziko poškození motoru vašeho vysavače.
Když si vyberete naše sáčky do vysavače, podporujete českou rodinnou firmu VACS Factory s.r.o. se sídlem v Litomyšli. Naše produkty jsou vyráběny s pečlivostí a láskou k řemeslu, což zaručuje jejich vysokou kvalitu.
Pětivrstvá SMSMS skladba textilních sáčků do vysavače poskytuje vynikající ochranu proti prachu a alergenům. Tento pokročilý filtrační systém, skládající se z kombinace dvou jemných Meltblown vrstev a tří odolných Spunbond vrstev, nabízí lepší filtraci a pevnost než tradiční papírové sáčky.
Velká kapacita našich textilních sáčků do vysavače znamená, že můžete vysávat s menšími přestávkami na výměnu sáčku. Na rozdíl od papírových sáčků, které často nevyužijí celý prostor, textilní sáčky efektivně zaplní celou komoru vysavače, čímž zvyšují jejich účinnost a prodlužují jejich životnost.
Naše alternativní sáčky do vysavače přinášejí skvělý poměr ceny a výkonu. Oproti originálům jsou výrazně levnější, aniž by byla ohrožena jejich kvalita.
Výrobce:
VACS factory s.r.o.
Trstenická 932, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl
bezpečnostní informace
Sáčky výrobce VACS nejsou určeny k vysávání brusného prachu, ani prachu vznikajícího stavební činností či tekutin. Nejsou určeny pro potravinářské účely.
kvalitní náhrada
Nejedná se o originální produkt, ale o kvalitní alternativu kompatibilní s původním typem.
| průměr otvoru | 50 mm |
| výška pytle | 295 mm |
| šířka pytle | 180 mm |
| objem | 4 l |
| výška úchytu | 145 mm |
| šířka úchytu | 100 mm |
| materiál úchytu | karton |
| těsnící gumička otvoru | ANO |
| materiál | netkaná textílie |
| motorový filtr v balení | 1 ks na každé 4 kusy sáčků |
| použití | jednorázové |
| výrobce | VACS Factory s.r.o. |
| místo výroby | Česko, Litomyšl |
Ve vašem vysavači je dobré přibližně 2x ročně vyměnit hepafiltr. Hepafiltr HF NPR 768 Zachytí i ty nejjemnější nečistoty a udělá vše pro to, aby se vám doma zdravě a čistě dýchalo.