Výrobce: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl
✓ Produkt je skladem
+
25 sáčků
zdarma
doprava
zdarma
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH
Může se hodit
Naše textilní sáčky do vysavače se mohou pochlubit vynikající pevností, kterou zajišťují tři vrstvy Spunbond. Díky dlouhým, kontinuálním polypropylenovým vláknům a pevnému svařenému spoji jsou sáčky extrémně odolné a výrazně snižují riziko protrhnutí, které by mohlo poškodit motor vašeho vysavače.
Kombinace dvou Meltblown vrstev v našich textilních sáčcích do vysavače zajišťuje, že i ty nejmenší částice prachu a alergenů jsou efektivně zachyceny. Tento pokročilý filtrační systém nabízí lepší ochranu než papírové sáčky a poskytuje vyšší kvalitu filtrace pro dokonale čistou domácnost.
Textilní sáčky do vysavače s pětivrstvou SMSMS strukturou poskytují lepší filtraci než klasické papírové sáčky. Díky kombinaci odolných Spunbond a vysoce efektivních Meltblown vrstev jsou schopny zachytit i ty nejjemnější částice, což zajišťuje čistší vzduch ve vaší domácnosti.
Naše sáčky do vysavače jsou vyráběny s pečlivostí a tradicí českou rodinnou firmou VACS Factory s.r.o. v Litomyšli. Věříme, že díky našemu poctivému přístupu získáte produkt, který splní vaše očekávání.
Textilní sáčky do vysavače jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají velkou kapacitu a maximální využití prostoru. Na rozdíl od papírových sáčků, které se často skládají a nezaplní celý objem komory, naše textilní sáčky zajišťují delší výdrž a vyšší efektivitu vysávání.
Proč platit za originální sáčky, když naše alternativní nabízejí stejnou kvalitu za nižší cenu? Vaše peněženka vám poděkuje.
Výrobce:
VACS factory s.r.o.
Trstenická 932, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl
bezpečnostní informace
Nepoužívejte k vysávání tekutin, stavebního nebo kovového prachu. Sáčky nejsou vhodné pro kontakt s potravinami.
kvalitní náhrada
Nejedná se o originální produkt, ale o kvalitní alternativu kompatibilní s původním typem.
| průměr otvoru | 40 mm |
| výška pytle | 295 mm |
| šířka pytle | 180 mm |
| objem | 4 l |
| výška úchytu | 85 mm |
| šířka úchytu | 93 mm |
| materiál úchytu | karton |
| těsnící gumička otvoru | ANO |
| klapka na uzavření otvoru zaplněného sáčku | ANO |
| materiál | netkaná textílie |
| průměr otvoru | 45 mm |
| motorový filtr v balení | 1 ks na každé 4 kusy sáčků |
| použití | jednorázové |
| výrobce | VACS Factory s.r.o. |
| místo výroby | Česko, Litomyšl |
Platba na dobírku – Zboží zaplatíte při převzetí.
Platba převodem – Po dokončení objednávky Vám na email zašleme údaje k platbě. Zboží odesíláme po přijetí platby.
Číslo účtu: 2601466649/2010
Platba kartou – Platební brána firmy Comgate a.s.
Platba na fakturu – Jste-li firma nebo státní instituce, rádi Vám vystavíme fakturu se splatností 14 dnů.
Zásilkovna – doručení na odběrná místa i do Z-boxů
Česká pošta – doručení domů i na poštu
Balíkovna – doručení na pošty i do dalších poboček Balíkovny
Kontaktujte nás. Rádi Vám s výběrem správného sáčku pomůžeme.
info@sacky-do-vysavace.com
605 260 086
Ve vašem vysavači je dobré přibližně 2x ročně vyměnit hepafiltr. Hepafiltr HF NPR 768 Zachytí i ty nejjemnější nečistoty a udělá vše pro to, aby se vám doma zdravě a čistě dýchalo.