Výrobce: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl
✓ Produkt je skladem
+
25 sáčků
zdarma
doprava
zdarma
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH
Může se hodit
Naše textilní sáčky do vysavače jsou navrženy tak, aby optimálně vyplnily celou komoru vysavače, což výrazně zvyšuje jejich kapacitu oproti skládaným papírovým sáčkům. To znamená, že můžete vysávat déle bez nutnosti časté výměny sáčku, což šetří váš čas i peníze.
Díky pokročilé technologii Meltblown poskytují naše textilní sáčky do vysavače výjimečnou filtrační účinnost. Dvě Meltblown vrstvy zajišťují, že i ty nejjemnější částice, jako jsou alergeny a mikroskopické nečistoty, zůstanou bezpečně uvnitř sáčku. Tato pokročilá filtrace výrazně převyšuje možnosti klasických papírových sáčků.
Pětivrstvá SMSMS skladba našich textilních sáčků do vysavače přináší technologickou špičku v oblasti filtrace. Tento pokročilý systém s dvojitou Meltblown vrstvou dokáže zachytit mikroskopické nečistoty mnohem efektivněji než papírové sáčky, čímž poskytuje lepší ochranu vašeho vysavače i vašeho zdraví.
Naše sáčky do vysavače pocházejí z výroby české rodinné firmy VACS Factory s.r.o., která sídlí v Litomyšli. Díky dlouholeté tradici a poctivému přístupu vám můžeme nabídnout výrobky, na které se můžete spolehnout.
Textilní sáčky do vysavače v naší nabídce se vyznačují mimořádnou pevností, kterou zajišťují tři vrstvy Spunbond. Tyto vrstvy, tvořené dlouhými polypropylenovými vlákny, poskytují sáčkům vynikající odolnost proti protrhnutí. Navíc pevný svařený spoj dále zvyšuje jejich spolehlivost, čímž chrání motor vysavače před možným poškozením.
Získejte stejnou kvalitu za méně peněz s našimi alternativními sáčky do vysavače. Nabízíme vám efektivní řešení za výrazně nižší cenu než originály.
Vyrobeno firmou VACS factory s.r.o., Litomyšl, Česká republika.
upozornění k použití
Nepoužívejte k vysávání tekutin, stavebního nebo kovového prachu. Sáčky nejsou vhodné pro kontakt s potravinami.
kvalitní náhrada
Nejedná se o originální produkt, ale o kvalitní alternativu kompatibilní s původním typem.
| průměr otvoru | 64 mm |
| výška pytle | 245 mm |
| šířka pytle | 315 mm |
| objem | 3 l |
| výška úchytu | 105 mm |
| šířka úchytu | 128 mm |
| materiál úchytu | karton |
| těsnící gumička otvoru | ANO |
| materiál | netkaná textílie |
| průměr otvoru | 40 mm |
| motorový filtr v balení | 1 ks na každé 4 kusy sáčků |
| použití | jednorázové |
| výrobce | VACS Factory s.r.o. |
| místo výroby | Česko, Litomyšl |
Platba na dobírku – Zboží zaplatíte při převzetí.
Platba převodem – Po dokončení objednávky Vám na email zašleme údaje k platbě. Zboží odesíláme po přijetí platby.
Číslo účtu: 2601466649/2010
Platba kartou – Platební brána firmy Comgate a.s.
Platba na fakturu – Jste-li firma nebo státní instituce, rádi Vám vystavíme fakturu se splatností 14 dnů.
Zásilkovna – doručení na odběrná místa i do Z-boxů
Česká pošta – doručení domů i na poštu
Balíkovna – doručení na pošty i do dalších poboček Balíkovny
Kontaktujte nás. Rádi Vám s výběrem správného sáčku pomůžeme.
info@sacky-do-vysavace.com
605 260 086
Ve vašem vysavači je dobré přibližně 2x ročně vyměnit hepafiltr. Hepafiltr HF NPR 768 Zachytí i ty nejjemnější nečistoty a udělá vše pro to, aby se vám doma zdravě a čistě dýchalo.