Výrobce: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl
✓ Produkt je skladem
+
25 sáčků
zdarma
doprava
zdarma
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH
Může se hodit
Získejte stejnou kvalitu za méně peněz s našimi alternativními sáčky do vysavače. Nabízíme vám efektivní řešení za výrazně nižší cenu než originály.
Textilní sáčky do vysavače s pětivrstvou SMSMS strukturou poskytují lepší filtraci než klasické papírové sáčky. Díky kombinaci odolných Spunbond a vysoce efektivních Meltblown vrstev jsou schopny zachytit i ty nejjemnější částice, což zajišťuje čistší vzduch ve vaší domácnosti.
Naše textilní sáčky do vysavače se pyšní dvěma velmi jemnými Meltblown vrstvami, které fungují jako hlavní filtrační médium. Tato inovativní technologie umožňuje účinné zachycení i těch nejmenších nečistot, čímž poskytuje výrazně vyšší úroveň filtrace než tradiční papírové sáčky.
Sáčky do vysavače, které nabízíme, jsou vyráběny českou rodinnou firmou VACS Factory s.r.o. se sídlem v Litomyšli. Naše firma staví na tradici, poctivosti a kvalitě, což se promítá do každého našeho produktu.
Naše textilní sáčky do vysavače jsou vyrobeny s důrazem na maximální pevnost a odolnost. Díky třem vrstvám Spunbond, které se skládají z dlouhých, kontinuálních polypropylenových vláken, jsou sáčky extrémně odolné vůči protrhnutí. Pevný svařený spoj zajišťuje, že se sáček nerozpadne ani při náročném používání, čímž minimalizuje riziko poškození motoru vašeho vysavače.
Textilní sáčky do vysavače jsou navrženy s ohledem na maximální využití prostoru v komoře vysavače. Na rozdíl od papírových sáčků, které často nedokážou zaplnit celý objem, naše sáčky díky své flexibilní konstrukci pojmou více nečistot a prachu, což prodlužuje intervaly mezi výměnami.
Výrobce:
VACS factory s.r.o.
Trstenická 932, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl
upozornění k použití
Sáčky výrobce VACS nejsou určeny k vysávání brusného prachu, ani prachu vznikajícího stavební činností či tekutin. Nejsou určeny pro potravinářské účely.
alternativní produkt
Nejedná se o originální produkt, ale o kvalitní alternativu kompatibilní s původním typem.
| průměr otvoru | 43 mm |
| výška pytle | 295 mm |
| šířka pytle | 180 mm |
| objem | 4 l |
| výška úchytu | 79 mm |
| šířka úchytu | 92 mm |
| materiál úchytu | plast |
| klapka na uzavření otvoru zaplněného sáčku | ANO |
| materiál | netkaná textílie |
| motorový filtr v balení | 1 ks na každé 4 kusy sáčků |
| použití | jednorázové |
| výrobce | VACS Factory s.r.o. |
| místo výroby | Česko, Litomyšl |
Ve vašem vysavači je dobré přibližně 2x ročně vyměnit hepafiltr. Hepafiltr HF NPR 768 Zachytí i ty nejjemnější nečistoty a udělá vše pro to, aby se vám doma zdravě a čistě dýchalo.