Výrobce: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl
✓ Produkt je skladem
+
25 sáčků
zdarma
doprava
zdarma
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH
Může se hodit

Naše textilní sáčky do vysavače využívají dvě sofistikované Meltblown vrstvy, které jsou klíčové pro zachycení i těch nejmenších částic prachu a alergenů. Tato pokročilá filtrace zaručuje, že naše sáčky poskytují vyšší úroveň ochrany a čistoty než klasické papírové sáčky.

Naše pětivrstvé textilní sáčky do vysavače, založené na SMSMS technologii, nabízí maximální filtraci prachu a alergenů. Ve srovnání s papírovými sáčky mají tyto sáčky díky dvěma Meltblown vrstvám výrazně vyšší účinnost, což zajišťuje dokonale čisté prostředí.

Textilní sáčky do vysavače v naší nabídce se vyznačují mimořádnou pevností, kterou zajišťují tři vrstvy Spunbond. Tyto vrstvy, tvořené dlouhými polypropylenovými vlákny, poskytují sáčkům vynikající odolnost proti protrhnutí. Navíc pevný svařený spoj dále zvyšuje jejich spolehlivost, čímž chrání motor vysavače před možným poškozením.

Naše alternativní sáčky do vysavače nabízejí stejnou kvalitu jako originální, ale za mnohem nižší cenu. Získáte tak spolehlivý produkt, který šetří vaši peněženku.

Podpořte českou kvalitu s našimi sáčky do vysavače, které vyrábí rodinná firma VACS Factory s.r.o. v Litomyšli. Naše produkty jsou výsledkem letité zkušenosti a lásky k řemeslu, což zaručuje jejich spolehlivost a dlouhou životnost.

Naše textilní sáčky do vysavače mají neskládanou konstrukci, která umožňuje maximální využití prostoru v komoře vysavače. Oproti papírovým sáčkům, které mohou být omezené svým tvarem, textilní sáčky pojmou více nečistot a prodlužují tak intervaly mezi výměnami.

Výrobce:
VACS factory s.r.o.
Trstenická 932, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl
vacs.gpsr@gmail.com
Bezpečnostní informace:
Sáčky výrobce VACS nejsou určeny k vysávání brusného prachu, ani k vysávání jiného prachu vznikajícího stavební činností, ani k vysávání tekutin. Sáčky nejsou určeny pro potravinářské účely.
Alternativní produkt:
Nejedná se o originální produkt, ale o kvalitní alternativu
| průměr otvoru | 32 mm |
| výška pytle | 300 mm |
| šířka pytle | 250 mm |
| objem | 3 l |
| výška úchytu | 65 mm |
| šířka úchytu | 69 mm |
| materiál úchytu | karton |
| klapka na uzavření otvoru zaplněného sáčku | ANO |
| materiál | netkaná textílie |
| průměr otvoru | 0 mm |
| použití | jednorázové |
| výrobce | VACS Factory s.r.o. |
| místo výroby | Česko, Litomyšl |

Platba na dobírku – Zboží zaplatíte při převzetí.

Platba převodem – Po dokončení objednávky Vám na email zašleme údaje k platbě. Zboží odesíláme po přijetí platby.
Číslo účtu: 2601466649/2010

Platba kartou – Platební brána firmy Comgate a.s.

Platba na fakturu – Jste-li firma nebo státní instituce, rádi Vám vystavíme fakturu se splatností 14 dnů.

Zásilkovna – doručení na odběrná místa i do Z-boxů

Česká pošta – doručení domů i na poštu

Balíkovna – doručení na pošty i do dalších poboček Balíkovny
Kontaktujte nás. Rádi Vám s výběrem správného sáčku pomůžeme.
info@sacky-do-vysavace.com
605 260 086

Ve vašem vysavači je dobré přibližně 2x ročně vyměnit hepafiltr. Hepafiltr HF NPR 768 Zachytí i ty nejjemnější nečistoty a udělá vše pro to, aby se vám doma zdravě a čistě dýchalo.