Výrobce: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl
✓ Produkt je skladem
+
25 sáčků
zdarma
doprava
zdarma
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH
Může se hodit
Díky dvěma pokročilým Meltblown vrstvám dosahují naše textilní sáčky do vysavače mimořádné filtrační účinnosti. Tento systém efektivně zachycuje jemný prach, alergeny a další mikroskopické nečistoty, což zajišťuje vyšší kvalitu filtrace oproti běžným papírovým sáčkům.
Velká kapacita našich textilních sáčků do vysavače znamená, že můžete vysávat s menšími přestávkami na výměnu sáčku. Na rozdíl od papírových sáčků, které často nevyužijí celý prostor, textilní sáčky efektivně zaplní celou komoru vysavače, čímž zvyšují jejich účinnost a prodlužují jejich životnost.
Textilní sáčky do vysavače v naší nabídce se vyznačují mimořádnou pevností, kterou zajišťují tři vrstvy Spunbond. Tyto vrstvy, tvořené dlouhými polypropylenovými vlákny, poskytují sáčkům vynikající odolnost proti protrhnutí. Navíc pevný svařený spoj dále zvyšuje jejich spolehlivost, čímž chrání motor vysavače před možným poškozením.
Proč platit více? Naše alternativní sáčky do vysavače jsou nejen kvalitní, ale i cenově dostupné. Získejte stejnou účinnost za výrazně nižší cenu.
Naše textilní sáčky do vysavače s unikátní pětivrstvou SMSMS strukturou zajišťují mnohem lepší filtraci než běžné papírové sáčky. Díky dvěma Meltblown vrstvám, které tvoří hlavní filtrační médium, a třem Spunbond vrstvám, které zajišťují pevnost, jsou naše sáčky schopny zachytit i ty nejmenší částice prachu, alergenů a dalších nečistot.
VACS Factory s.r.o. je rodinná firma z Litomyšle, která s hrdostí vyrábí sáčky do vysavače. Česká kvalita a rodinné hodnoty jsou u nás na prvním místě, což se odráží v každém kusu našeho sortimentu.
Vyrobeno firmou VACS factory s.r.o., Litomyšl, Česká republika.
bezpečnostní informace
Sáčky výrobce VACS nejsou určeny k vysávání brusného prachu, ani prachu vznikajícího stavební činností či tekutin. Nejsou určeny pro potravinářské účely.
alternativní produkt
Nejedná se o originální produkt, ale o kvalitní alternativu kompatibilní s původním typem.
| průměr otvoru | 42 mm |
| výška pytle | 315 mm |
| šířka pytle | 155 mm |
| objem | 1 l |
| výška úchytu | 92 mm |
| šířka úchytu | 76 mm |
| materiál úchytu | karton |
| těsnící gumička otvoru | ANO |
| materiál | netkaná textílie |
| motorový filtr v balení | 1 ks na každé 4 kusy sáčků |
| použití | jednorázové |
| výrobce | VACS Factory s.r.o. |
| místo výroby | Česko, Litomyšl |
Platba na dobírku – Zboží zaplatíte při převzetí.
Platba převodem – Po dokončení objednávky Vám na email zašleme údaje k platbě. Zboží odesíláme po přijetí platby.
Číslo účtu: 2601466649/2010
Platba kartou – Platební brána firmy Comgate a.s.
Platba na fakturu – Jste-li firma nebo státní instituce, rádi Vám vystavíme fakturu se splatností 14 dnů.
Zásilkovna – doručení na odběrná místa i do Z-boxů
Česká pošta – doručení domů i na poštu
Balíkovna – doručení na pošty i do dalších poboček Balíkovny
Kontaktujte nás. Rádi Vám s výběrem správného sáčku pomůžeme.
info@sacky-do-vysavace.com
605 260 086
Ve vašem vysavači je dobré přibližně 2x ročně vyměnit hepafiltr. Hepafiltr HF NPR 768 Zachytí i ty nejjemnější nečistoty a udělá vše pro to, aby se vám doma zdravě a čistě dýchalo.