Výrobce: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl
✓ Produkt je skladem
+
25 sáčků
zdarma
doprava
zdarma
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH
Může se hodit
Naše pětivrstvé textilní sáčky do vysavače, založené na SMSMS technologii, nabízí maximální filtraci prachu a alergenů. Ve srovnání s papírovými sáčky mají tyto sáčky díky dvěma Meltblown vrstvám výrazně vyšší účinnost, což zajišťuje dokonale čisté prostředí.
S našimi textilními sáčky do vysavače můžete očekávat delší dobu mezi výměnami díky jejich schopnosti plně využít prostor v komoře. Na rozdíl od papírových sáčků, které často nedokážou efektivně zaplnit celý objem, textilní sáčky nabízejí větší kapacitu a lepší výkon.
Naše sáčky do vysavače pocházejí z výroby české rodinné firmy VACS Factory s.r.o., která sídlí v Litomyšli. Díky dlouholeté tradici a poctivému přístupu vám můžeme nabídnout výrobky, na které se můžete spolehnout.
Naše textilní sáčky do vysavače nabízí prvotřídní filtrační schopnosti, a to především díky dvěma velmi jemným Meltblown vrstvám, které slouží jako hlavní filtrační médium. Tyto vrstvy jsou navrženy tak, aby zachytily i ty nejmenší částice, včetně jemného prachu, alergenů a dalších mikroskopických nečistot. Výsledkem je vyšší kvalita filtrace oproti tradičním papírovým sáčkům.
Naše alternativní sáčky do vysavače nabízejí stejnou kvalitu jako originální, ale za mnohem nižší cenu. Získáte tak spolehlivý produkt, který šetří vaši peněženku.
Pevnost našich textilních sáčků do vysavače je zajištěna třemi vrstvami Spunbond a robustním svařeným spojem. Tato kombinace poskytuje maximální odolnost proti protrhnutí, což znamená, že se nemusíte obávat o bezpečnost vašeho vysavače. Sáčky jsou navrženy tak, aby chránily motor před poškozením způsobeným případným protrhnutím.
Výrobce:
VACS factory s.r.o.
Trstenická 932, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl
bezpečnostní informace
Nepoužívejte k vysávání tekutin, stavebního nebo kovového prachu. Sáčky nejsou vhodné pro kontakt s potravinami.
alternativní produkt
Tento produkt není originální, ale plně funkční náhrada srovnatelné kvality.
| průměr otvoru | 50 mm |
| výška pytle | 295 mm |
| šířka pytle | 180 mm |
| objem | 4 l |
| výška úchytu | 145 mm |
| šířka úchytu | 100 mm |
| materiál úchytu | karton |
| těsnící gumička otvoru | ANO |
| materiál | netkaná textílie |
| motorový filtr v balení | 1 ks na každé 4 kusy sáčků |
| použití | jednorázové |
| výrobce | VACS Factory s.r.o. |
| místo výroby | Česko, Litomyšl |
Ve vašem vysavači je dobré přibližně 2x ročně vyměnit hepafiltr. Hepafiltr HF NPR 768 Zachytí i ty nejjemnější nečistoty a udělá vše pro to, aby se vám doma zdravě a čistě dýchalo.