Výrobce: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl
✓ Produkt je skladem
+
25 sáčků
zdarma
doprava
zdarma
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH
Může se hodit
Naše alternativní sáčky do vysavače jsou cenově dostupnější než originály, aniž by ztrácely na kvalitě. Získejte spolehlivý produkt za výrazně lepší cenu.
Naše textilní sáčky do vysavače se pyšní dvěma velmi jemnými Meltblown vrstvami, které fungují jako hlavní filtrační médium. Tato inovativní technologie umožňuje účinné zachycení i těch nejmenších nečistot, čímž poskytuje výrazně vyšší úroveň filtrace než tradiční papírové sáčky.
Vyberte si sáčky do vysavače od české rodinné firmy VACS Factory s.r.o., která sídlí v krásné Litomyšli. Naše produkty jsou výsledkem letitého řemesla a důrazu na kvalitu, na kterou se můžete spolehnout.
Naše textilní sáčky do vysavače s pětivrstvou SMSMS strukturou nabízejí maximální filtraci, kterou nelze srovnat s papírovými sáčky. Tento sofistikovaný filtrační systém, zahrnující Meltblown vrstvy jako klíčové médium, zajišťuje, že váš vysavač zachytí více prachu a nečistot, což přispívá k čistšímu a zdravějšímu domovu.
Díky neskládané konstrukci nabízejí naše textilní sáčky do vysavače až o 30 % větší kapacitu než běžné papírové sáčky. Tím, že lépe vyplňují celý prostor komory, snižují frekvenci výměn a zvyšují efektivitu vysávání, což znamená méně přerušení při úklidu.
Textilní sáčky do vysavače v naší nabídce se vyznačují mimořádnou pevností, kterou zajišťují tři vrstvy Spunbond. Tyto vrstvy, tvořené dlouhými polypropylenovými vlákny, poskytují sáčkům vynikající odolnost proti protrhnutí. Navíc pevný svařený spoj dále zvyšuje jejich spolehlivost, čímž chrání motor vysavače před možným poškozením.
Vyrobeno firmou VACS factory s.r.o., Litomyšl, Česká republika.
bezpečnostní informace
Nepoužívejte k vysávání tekutin, stavebního nebo kovového prachu. Sáčky nejsou vhodné pro kontakt s potravinami.
kvalitní náhrada
Nejedná se o originální produkt, ale o kvalitní alternativu kompatibilní s původním typem.
| průměr otvoru | 50 mm |
| výška pytle | 295 mm |
| šířka pytle | 180 mm |
| objem | 4 l |
| výška úchytu | 145 mm |
| šířka úchytu | 100 mm |
| materiál úchytu | karton |
| těsnící gumička otvoru | ANO |
| materiál | netkaná textílie |
| motorový filtr v balení | 1 ks na každé 4 kusy sáčků |
| použití | jednorázové |
| výrobce | VACS Factory s.r.o. |
| místo výroby | Česko, Litomyšl |
Ve vašem vysavači je dobré přibližně 2x ročně vyměnit hepafiltr. Hepafiltr HF NPR 768 Zachytí i ty nejjemnější nečistoty a udělá vše pro to, aby se vám doma zdravě a čistě dýchalo.