Výrobce: VACS FACTORY s.r.o. – Litomyšl
✓ Produkt je skladem
+
25 sáčků
zdarma
doprava
zdarma
Všechny ceny jsou uvedené včetně DPH
Může se hodit
S našimi textilními sáčky do vysavače můžete očekávat delší dobu mezi výměnami díky jejich schopnosti plně využít prostor v komoře. Na rozdíl od papírových sáčků, které často nedokážou efektivně zaplnit celý objem, textilní sáčky nabízejí větší kapacitu a lepší výkon.
Naše textilní sáčky do vysavače jsou synonymem pro pevnost a spolehlivost. Tři vrstvy Spunbond poskytují sáčkům vynikající odolnost, zatímco pevný svařený spoj zaručuje, že sáček zůstane neporušený. Tento design chrání váš vysavač před rizikem protrhnutí a následným poškozením motoru.
Naše textilní sáčky do vysavače s pětivrstvou SMSMS strukturou nabízejí maximální filtraci, kterou nelze srovnat s papírovými sáčky. Tento sofistikovaný filtrační systém, zahrnující Meltblown vrstvy jako klíčové médium, zajišťuje, že váš vysavač zachytí více prachu a nečistot, což přispívá k čistšímu a zdravějšímu domovu.
Naše textilní sáčky do vysavače využívají dvě sofistikované Meltblown vrstvy, které jsou klíčové pro zachycení i těch nejmenších částic prachu a alergenů. Tato pokročilá filtrace zaručuje, že naše sáčky poskytují vyšší úroveň ochrany a čistoty než klasické papírové sáčky.
Naše sáčky do vysavače jsou s hrdostí vyráběny českou rodinnou firmou VACS Factory s.r.o., se sídlem v malebném městě Litomyšl. Díky pečlivé výrobě a tradičním hodnotám vám nabízíme produkty nejvyšší kvality.
Naše alternativní sáčky do vysavače nabízejí stejnou kvalitu jako originální, ale za mnohem nižší cenu. Získáte tak spolehlivý produkt, který šetří vaši peněženku.
Výrobce:
VACS factory s.r.o.
Trstenická 932, Litomyšl-Město, 570 01 Litomyšl
bezpečnostní informace
Nepoužívejte k vysávání tekutin, stavebního nebo kovového prachu. Sáčky nejsou vhodné pro kontakt s potravinami.
alternativní produkt
Tento produkt není originální, ale plně funkční náhrada srovnatelné kvality.
| průměr otvoru | 47 mm |
| výška pytle | 315 mm |
| šířka pytle | 155 mm |
| objem | 1 l |
| výška úchytu | 95 mm |
| šířka úchytu | 116 mm |
| materiál úchytu | karton |
| materiál | netkaná textílie |
| průměr otvoru | 35 mm |
| motorový filtr v balení | 1 ks na každé 4 kusy sáčků |
| použití | jednorázové |
| výrobce | VACS Factory s.r.o. |
| místo výroby | Česko, Litomyšl |
Platba na dobírku – Zboží zaplatíte při převzetí.
Platba převodem – Po dokončení objednávky Vám na email zašleme údaje k platbě. Zboží odesíláme po přijetí platby.
Číslo účtu: 2601466649/2010
Platba kartou – Platební brána firmy Comgate a.s.
Platba na fakturu – Jste-li firma nebo státní instituce, rádi Vám vystavíme fakturu se splatností 14 dnů.
Zásilkovna – doručení na odběrná místa i do Z-boxů
Česká pošta – doručení domů i na poštu
Balíkovna – doručení na pošty i do dalších poboček Balíkovny
Kontaktujte nás. Rádi Vám s výběrem správného sáčku pomůžeme.
info@sacky-do-vysavace.com
605 260 086
Ve vašem vysavači je dobré přibližně 2x ročně vyměnit hepafiltr. Hepafiltr HF NPR 768 Zachytí i ty nejjemnější nečistoty a udělá vše pro to, aby se vám doma zdravě a čistě dýchalo.